Pregled2023

Prihodi 2023

KategorijaHauptkonto (€)PayPal (€)BAR (€)GESAMT (€)BAR (BAM)UNTERKONTO
Donacija za poljoprivredu / Spende Projekt in der Landwirtschaft1936,27
Donacije za koncert Divanhana 20234100,00396,08300,004796,08
Donacije za Ramazan 2023450,00450,00
Kosilica FK Bratstvo 20234201,82858,35400,005460,17300,00
Potres Turska-Sirija2220,74300,002520,74
Povrat novca za majice45,0045,00
Prihodi od druzenja 16.12.20234091,004091,00
Spenden-Donacije 202330792,1013551,15510,0044853,254520,00
Spenden-Donacije 2024360,0060,00420,00
Stanje u kasi350,00350,00
Stiglo sa PayPala na banku16394,0516394,05
Transfer na karticu50900,00
Uplata donacija u gotovini4485,004485,00
Uplata razlike za salu 16.12.2023828,64828,64
Za liječenje Vahide Bešlagić u Turskoj3835,002000,105835,10100,00

Troškovi 2023

KategorijaHauptkonto (€)PayPal (€)BAR (€)GESAMT (€)BAR (BAM)UNTERKONTO
Majice-Werbeartikel-180,00-180,00
pomozi.ba - Turska i Sirija-3000,00-3000,00
Prebaceno na podracun za dizanje-50900,00-50900,00
Prebaceno sa Paypala na banku-16394,05-16394,05
Transfer iz kase na žiro račun-1620,00-1620,00-6856,27
Troškovi banke-445,77-445,77-114,92
Troškovi kosilice za FK Bratstvo-5100,00-5100,00
Troškovi lijecenja u Turskoj - Vahida Beslagic-5376,98-5376,98
Troškovi org - Halsumhänger-44,58-44,58
Troškovi org. - Software-28,00-28,00
Troškovi Paypala-920,55-920,55
Troškovi sale za festu 16.12.2023 - razlika +300 kapara-828,64-828,64
Utrošene donacije 01.2023-2163,78
Utrošene donacije 02.2023-3060,60
Utrošene donacije 03.2023-4128,61
Utrošene donacije 04.2023-5961,66
Utrošene donacije 05.2023-5660,64
Utrošene donacije 06.2023-4620,04
Utrošene donacije 07.2023-5857,88
Utrošene donacije 08.2023-7086,51
Utrošene donacije 09.2023-3704,31
Utrošene donacije 10.2023-2052,84
Utrošene donacije 11.2023-4105,68
Utrošene donacije 12.2023-2052,84

Print this entry