Prihodi 2024

KategorijaHauptkonto (€)PayPal (€)BAR (€)GESAMT (€)BAR (BAM)UNTERKONTO
Akcija za Vahidu 15.000€1779,392653,204432,59
Donacije iz USA za visokotlačni perač 1150$-1000€1000,001000,00
Donacije za Ramazan 2024410,00300,00710,00
Spenden-Donacije 202419110,889823,98570,0029504,862830,00
Stiglo sa PayPala na banku13147,9913147,99
Transfer na karticu16300,00
Uplata donacija u gotovini2520,002520,00
Vracen novac za Vahidu iz Turske4863,004863,00
Za kosilicu OFK Mrakovica3405,851310,00490,005205,85450,00
Za lijecenje djecaka B.S.160,00160,00

Troškovi 2024

KategorijaHauptkonto (€)PayPal (€)BAR (€)GESAMT (€)BAR (BAM)UNTERKONTO
Flyeri Prospekti-197,57-197,57
Flyerständer- držači za prospekte-82,83-82,83
Istracom-Gumene podloge i piramida-11760,00-11760,00
Ostatak u kasi od zamjene novca-4,13
Plastenik za fam. Menkovic-1717,94-1717,94
Prebaceno na podracun za dizanje-22900,00-22900,00
Prebaceno sa Paypala na banku-13147,99-13147,99
Transfer iz kase na žiro račun-1060,00-1060,00-3095,87
Troškovi banke-441,26-441,26-60,41
Troškovi kosilice za OFK Mrakovica-5000,00-5000,00
Troškovi lijecenja u Turskoj - Vahida Beslagic-4950,34-4950,34
Troškovi org. - Software-28,00-28,00
Troškovi organizacije - Webstranica-50,18-50,18
Troškovi Paypala-634,31-634,31
Utrošene donacije 01.2024-2827,45
Utrošene donacije 02.2024-4105,68
Utrošene donacije 03.2024-6158,52
Utrošene donacije 04.2024-3602,05
Zastave BiH 35 komada-139,65-139,65

Print this entry